#1 2011-01-21 22:52:37

 mr990

[WH]

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 15
Punktów :   

Priest

Poradnik o Priescie by Proch

                                   

   WPROWADZENIE


Jeśli chcesz grać
prestem musisz się zdecydowac co chcial byś robic w przyszlosci .
- shadow  (dps)
-  Holy  (healer)
  Drzewka talentow piresta mozna opisać w skrócie tak:

Holy- Drzewko które głównym zadaniem jest wspomóc czary leczenia
.
Discipline-Drzewko wspomagające tzn. każdy znajdzie tu coś dla siebie zarówno shadow priest jak i holy.
shadow-Drzewko które udostepnia pochłaniania wiedzy o czarach  ofensywnych ciemnej strony
mocy.

Rasy i bonusy


Priest w swiecie Azerotha jest niezwykłym wyjatkiem , ponieważ rasa nie jest tylko ważna w sensie wizualnym , dodane zostaly po 2 spelle dla kazdej klasy.

Zaczne najpierw od opisu ras znajdujących się w alliance
A) NIGHT ELF -
  Standardowe skille:


Shadowmeld: jeśli nie będziesz się ruszał, to ukryjesz się w cieniu. skill ten nie raz mi uratowal dupę na Bg i Arenie.

Quickness: zwiększa szansę na Dodge (Odskok) o 1%.

Wisp Spirit: po śmierci elf  porusza sie o 50 % szybciej.Skill umilajacy grę
ale nie jest to niezbędne.

-Nature Resistance: zwiększa resistance na nature o 10. Skill niezabardzo się przydaje.

specjalne skille:
- Starshards: zadaje arcane damage w ciągu 15 sekund; zerowy koszt
many; cooldown: 30 sek.; świetny skill.
- Elune's Grace: zmniejsza o 20% szansę, że zostaniesz trafiony przez melee lub ranged przez 15 sekund; cooldown: 3 min.; skill przydatny tylko w PvP.

Ode mnie:[b]Night elfy polecam graczom po stronie alliance ktorzy chca grac shadow priestem z nastawieniem na PvP.


B) Human-
standardowe skille:

- Perception: zwiększa wykrywalność niewidzialnych jednostek na 20 sekund; cooldown: 3 min,  Główne zastosowanie to niektóre moby np rogale z tanris .

- Human Spirit: zwiększa Spirit o 10%; genialny  skill, który przy buildzie Holy zwiększa nasz regen many oraz zwiesza healing. Racial.

- Diplomacy: dostajesz o 10% więcej reputacji za questy/zabijanie mobów skill umilajacy gre.

- Sword and Mace Specialization: zwiększa crit z mieczy i macek o 1%; skill bezuzyteczny dla priesta. Nie dość ze nie mozemy dzierzyc mieczy to macki zbyt czesto nie uzywamy.

specjalne skille:

- Desperate Prayer: leczy instant priesta; zerowy koszt many; cooldown: 10 min.; bardzo przydatny skill w PvE jak i PvP  Jest to jakby dodatkowy pot.

- Feedback: tworzy aurę wokół priesta na 15 sekund wysysającą z przeciwnika, który pomyślnie rzuci ofensywny czar na priesta manę i powoduje tyle samo obrażeń; cooldown: 3 min.

Ode mnie:  Polecam go graczom ktorzy chca grac holy prestem z nastawieniem na Pve.

C) Dwarf-

standardowe skille:

- Stoneform: usuwa, ale również chroni przed efektami poison, disease oraz bleed przez 8 sekund, dodatkowo otrzymujemy 10% więcej armoru; cooldown: 3 min.;  fajny skill, który czasami przydaje się w PvE , ale najlepiej sprawdza się w PvP (trucizny)

- Gun Specialization: bez komentarza.

- Frost Resistance: zwiększa resistance na frost o 10. Skill który nie robi duzej roznicy.

- Treasure Finding: pokazuje na minimapie wszystkie skrzynki.


specjalne skille:
- Desperate Prayer: leczy instant priesta; zerowy koszt many; cooldown: 10 min.; bardzo przydatny skill w PvE  jak i PvP . Dodatkowy pot.

- Chastise: zadaje holy dmg na przeciwniku jak i rootuje go na 2 sekundy; cooldown: 30 sek.; dobry  skill dodany po patchu 2.3, którego najczęściej będziemy używali w PvP. Na 70 lvlu może zadać około 425 damage'a.

Ode mnie: Rasa ktora w alliance jest najbardzej postronna pod względem pvp jak i pve.

D) DRAENEI

standardowe skille:

- Gift of the Naaru: healuje wybrany target przez 15 sekund; cooldown: 3 min.; ciekawy skill, który na 70 lvlu daje nam 1085 uleczonego hp. Warto zauważyć, że możemy GotN rzucać na innych, co daje holy priestowi dodatkowego hota.


- Inspiring Presence: zwiększa szansę na hit ze spelli Tobie i całemu party o 1%; bardzo ciekawy skill dla shadow priesta , ale warto pamiętać, że aura działa też na członków party, więc Draenei Shadow Priest powinien być zawsze umieszczany z magami w raidach, co da im przyzwoitego buffa.

- Gemcutting: zwiększa skill Jewelcraftingu o 5; skill-dodatek.Jesli chesz robic JC to przydatny skill.

- Shadow Resistance: zwiększa resistance na shadow o 10; te 10 skilla nie robi jakiejś większej różnicy ale zawsze coś.

Ode mnie Draenei jest to klasa która w pełni moze konkurowac do miana najlepszego shadow priesta w aliance .


Pomogłem ? Dostałeś odpowiedź która Ci pomogła ? Kliknij po prawej stronie przy moim poście +

Sens mojego życia polega na wyrywaniu jak największej ilości lachonów, jak najczęstszym szpanowaniu, je.baniu swoich wrogów oraz strzeżeniu się siary. Moimi wrogami są : metale, punki , kujony , pedały i wszyscy ludzie, którzy mają większy iloraz inteligencji, niż ja, czyli każdy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky NĂĄměšť nad przegrywanie kaset vhs łódz poxipol wrocław magiczny pies cleaning sofas